Sauskelnės Midi 4-9kg

Nauja

Sauskelnės kūdikiams "Tidoo" MIDI 3, 4-9kg., 56vnt.

23,85 €

Dieną ir naktį kūdikis išliks sausas iki 12 valandų. Puikiai sugeria, maksimaliai apsaugo nuo pratekėjimo. Su orui pralaidžiu išoriniu sluoksniu. Slankiosios tamprios juosmens juostelės. Be latekso, chloro ir aromatinių medžiagų. Sauskelnės kūdikiams „Tidoo“ yra švelnios odai. Dermatologų patikrinta, tinka net jautriausiai odai. Pagamintos iš 50% biologiškai suyrančių žaliavų.

Tidoo „Night&Day“ vienkartinės sauskelnės mėgstamos šiuolaikinių mamų, kurioms rūpi ne tik kūdikio saugumas, ramybė, bet ir planetos apsauga.

Daugiau nei metus trukę moksliniai tyrimai, buvo būtini tam, kad į vieną sluoksnį būtų sujungti nepralaidus drėgmei ir antialerginis sluoksnis su „Dry Top“ technologija ir kad tai atitiktų ekologinius ir etinius įsipareigojimus Prancūzijoje. Minkštas ir antialerginis vidinis sugeriamasis sluoksnis, pagamintas tausojant aplinką, suteikia minkštumo pojūtį ir optimalią apsaugą, siekiant užkirsti kelią paraudimams ir bėrimams. Orui pralaidus išorinis sluoksnis suteikia komforto jausmą. Du dvigubi šonuose esantys barjerai užtikrina apsaugą nuo pratekėjimo. Šonuose esantys lipdukai gerai laiko ir neatlimpa.

„Tidoo MIDI 3“ vienkartinės sausklenės skirtos kūdikiams nuo 4 iki 9 kg.

Prancūzijoje pagamintas produktas.

No customer comments for the moment.

Parašyti atsiliepimą

Sauskelnės Midi 4-9kg

Sauskelnės Midi 4-9kg

Sauskelnės kūdikiams "Tidoo" MIDI 3, 4-9kg., 56vnt.