Saulės kremas SPF 50

Nauja

Ekologiškas apsauginis saulės kremas SPF 50, Topfer, 50ml

Šiuo metu neturime

15,45 €

100% natūralus ekologiškas apsauginis saulės kremas SPF 50 yra sukurtas jautriai kūdikių ir vaikų odai, kurią ypač svarbu apsaugoti nuo saulės, kai jie žaidžia gryname ore. Tinka vaikams iki 3 metų. Taip pat ir suaugusiems. Pagamintas tik su mineraliniais filtrais. Be aromatinių medžiagų. Sudėtyje nėra sintetinių kvapų, dažiklių, konservantų, žaliavos iš mineralinių aliejų. Be alkoholio. Praturtintas augaliniais aliejais, tarp jų ir vertinguoju sviestmedžio aliejumi.

„Töpfer“ gamina natūralias kūno priežiūros priemones kūdikiams jau 70 metų!

Naudojimas: prieš būvimą saulėje pakankamu kremo kiekiu tepkite odą. Taupus kremo naudojimas sumažina apsaugą nuo saulės spindulių. Tepkite kas keletą valandų arba po maudynių pakartotinai. Naudokite apsauginius drabužius kūdikiams ir mažiems vaikams. Saugokite juos nuo tiesioginių saulės spindulių ir venkite intensyvių saulės spindulių vidudienį.
Dėmesio: nebūkite pernelyg ilgai saulėje, net jei naudojate apsaugines priemones. Pernelyg didelis saulės spindulių kiekis kelia rimtą pavojų sveikatai.

Venkite tiesioginio kremo sąlyčio su drabužiais – gali tepti. Natūralios kremo sudedamosios dalys gali nežymiai pakeisti jo spalvą ar konsistenciją. Tai neturi įtakos produkto kokybei.

Buteliuke su dozatoriumi - patogu naudoti.

Vokietijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

No customer comments for the moment.

Parašyti atsiliepimą

Saulės kremas SPF 50

Saulės kremas SPF 50

Ekologiškas apsauginis saulės kremas SPF 50, Topfer, 50ml