Audinių minkštiklis

Nauja

Audinių minkštiklis Bio2, Almacabio, 1 litras

6,00 €

Skystas. Koncentruotas. Hipoalerginis: be kvapiklių, eterinių aliejų. Be fosforo, pilnai suyrantis. Užtenka 27 skalbimams.

Neutralizuoja šarmines skalbimo nuosėdas, suminkština audinį, pagerina tamprumą, palengvina lyginimą. Bio2 audinių minkštiklis yra pakankamai skystas, kad efektyviai patektų į pluoštą ir pakankamai koncentruotas, kad net mažiausias minkštiklio kiekis suminkštintų audinį.

Su lengvai ir greitai bet kokioje aplinkoje (su deguonimi ir be jo) suyrančiais naujausios kartos tenzidais, gautais tik iš augalinės kilmės žaliavų. Ekologiškas aplinkai.

„Almacabio“ aktyviai dalyvauja kampanijoje prieš bandymus su gyvūnais. Šiame produkte nėra gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių. „Almacabio“ savo produkcijai gaminti naudoja tik augalinės kilmės tenzidus.

Sertifikuotas „BIO C.E.Q.“ ženkleliu „Ekologiškumas, efektyvumas ir kokybė“ pagal paties „Almacabio“ sukurtą ekologiškumo standartą. „Almacabio“ gamina švaros priemones, kurios atitinka kur kas griežtesnius ekologiškumo kriterijus nei Eurogėlytės ir ECO BIO standartai. Jo įgyvendinimą kontroliuoja sertifikavimo institucija „ccpb“.

Naudojimas: (1 dangtelis = 36 ml) skalbiant rankomis - 1 dangtelis 10 l vandens, skalbiant mašina - 1 dangtelis 4-5 kg sausų skalbinių.

„Almacabio“ pasižymi aukštais skaidrumo standartais - visų ingredientų pavadinimai tiksliai nurodomi INCI terminais ant gaminio pakuotės (labai mažai švaros priemonių gamintojų laikosi tokios politikos).

Sudėtis (INCI): dihydrogenated palmoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate & dipalmoylethyl, hydroxyethylmonium methosulfate, glycerin, lactic acid.

Cheminė sudėtis: 5-15% katijoninių PAM (iš kokosų), <5% nejoninių PAM (iš kokosų), pieno rūgštis (iš mikrobinių kultūrų), bioetanolis (iš mikrobinių kultūrų), natrio benzoatas, kalio sorbatas, fenetilalkoholis.

Italijoje pagamintas produktas.

No customer comments for the moment.

Parašyti atsiliepimą

Audinių minkštiklis

Audinių minkštiklis

Audinių minkštiklis Bio2, Almacabio, 1 litras